Yleiset uutiset

Setlementin jäsenmaksu on 10 euroa

Vaasan Setlementtiyhdistyksen vuosikokous päätti 22.3. pidetyssä kokouksessa, että yhdistyksen jäsenmaksu vuodelle 2023 on 10 euroa.

Setlementtikeskuksen kerholaiset voivat maksaa jäsenmaksun käteisellä kerhonvetäjälle. Jäsenmaksun voi maksaa myös Setlementtikeskuksen kassaan käteisellä tai pankkikortilla maanantaista perjantaihin kello 11-13.

Kolmas vaihtoehto on maksaa jäsenmaksu yhdistyksen tilille. Tilitiedot löydät täältä.

Jos et vielä ole yhdistyksen jäsen, mutta haluat liittyä tai kannattaa muuten Setlementin tekemää työtä, maksa jäsenmaksu ja täytä sivuiltamme löytyvä uuden jäsenen liittymislomake. Löydät tiedot täältä.

Jos haluat saada meiltä sähköpostiisi uutiskirjeen, lähetä viesti Annelle: anne.kytola@vaasansetlementti.fi. Uutiskirje ilmestyy 1-4 kertaa vuodessa, ja voit perua sen milloin tahansa.