Yhteystiedot

Setlementtikeskus

Kirsi Ikäheimonen

Toiminnanjohtaja

Puh. 050 550 9703

kirsi.ikaheimonen@vaasansetlementti.fi

Pauliina Kyrönlahti-Granberg

Toimistosihteeri

Puh. 050 362 2933

pauliina@vaasansetlementti.fi

setlementti@vaasansetlementti.fi

Anne Kytölä

kansalaistoiminnan koordinaattori,
viestintä

Puh. 040 621 1737

anne.kytola@vaasansetlementti.fi

Setlementtikeskuksen keittiö

Puh. 040 667 3878

Kyläkeskus Kultanummi

Eeva Hocksell

Kultanummi Vastaava ohjaaja

Puh. 040 621 4787
eeva.hocksell@vaasansetlementti.fi
kanslia, ohjaajat: 044 332 1038  tai 040 660 5436

Päivi Vauto

Kyläkeskus Vastaava ohjaaja

Kyläkeskus on auki arkisin klo 10 – 14
(tai ohjelman mukaan)

Puh. 044 332 1039
kylakeskus@vaasansetlementti.fi
(Myös kokoustilavaraukset)

Kultanummen keittiö

Puh. 040 661 5731

Hopearanta

Mikaela Vehkamäki

Vastaava hoitaja

Puh. 040 631 6113

mikaela.vehkamaki@vaasansetlementti.fi

Kanslia: 06 321 2770,
050 554 4469

hopearanta@vaasansetlementti.fi

Perhetyö

Noora Annola

Perhetyön vastaava ohjaaja

Puh. 050 321 4873

noora.annola@vaasansetlementti.fi

Tuija Staaf

Perhetyön ohjaaja, Taimitarha

Puh. 050 492 5476

taimitarha@vaasansetlementti.fi

Susanna Seijari

Perhetyön ohjaaja, Arkipaja

Puh. 040 635 1029

arkipaja@vaasansetlementti.fi

Tanja Kuusisto

Perhetyön ohjaaja, Arkipaja

Puh.  040 560 0196

arkipaja@vaasansetlementti.fi

Hanna Puronaho

Perhetyön ohjaaja, tyttötyö

Puh. 040 560 0195

tyttotyo@vaasansetlementti.fi

Julia Pessi

(vanhempainvapaalla)
Perhetyön ohjaaja, poikatyö

Petri Uitto

Perhetyön ohjaaja, poikatyö

Puh. 040 544 9777

poikatyo@vaasansetlementti.fi

Anniina Honkaniemi-Piiroinen

Perhetyön ohjaaja, tyttötyö

Puh. 040 542 4616

tyttotyo@vaasansetlementti.fi

Miia Mäkinen

Perhetyön ohjaaja, poikatyö

Puh. 040 591 0958

poikatyo@vaasansetlementti.fi

Kuntouttava työtoiminta ja hankkeet

Meri Saarikangas

Kuntouttavan työtoiminnan yksilövalmentaja

Puh. 040 637 7370

meri.saarikangas@vaasansetlementti.fi

URA-Palvelut

Sirpa Myllyniemi

Projektipäällikkö

Puh. 050 550 9704

sirpa.myllyniemi@vaasansetlementti.fi

Elise Uusi-Pantti

Työvalmentaja

Puh. 040 662 8048

elise.uusi-pantti@vaasansetlementti.fi

Sirpa Koivula

Työvalmentaja

Puh. 040 678 3251

sirpa.koivula@vaasansetlementti.fi

Ulla Mäkelä

Työvalmentaja

Puh. 040 614 6979

ulla.makela@vaasansetlementti.fi

Vestis

Camilla Ekberg

Toiminnanohjaaja

Puh. 040 749 8763

vestis@vaasansetlementti.fi

Heidi Björs

Vastaava iltapäivätoiminnan ohjaaja

Puh. 050 353 9852

eftis@vaasansetlementti.fi

Sandra Svenlin

Iltapäivätoiminnan ohjaaja

Benny Källström

kokki

Veteraanitoiminta

Laila Helander

Veteraanitoiminnan ohjaaja

Puh. 040 630 1315
veteraanityo@vaasansetlementti.fi

Anne Peltokoski

Veteraanitoiminnan ohjaaja

Puh. 040 621 4260
veteraanityo@vaasansetlementti.fi

Riitta Suomela

Veteraanitoiminnan ohjaaja

Puh. 040 358 5879
veteraanityo@vaasansetlementti.fi

 

veteraanityo@vaasansetlementti.fi